Kolagen LINERASE

Nowej generacji ateloKOLAGEN LINERASE to przełomowa terapia w aspekcie odmładzania oraz regeneracji skóry. Jest to obecnie jedyny wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej ateloKOLAGEN typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Terapia została nagrodzona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Preparat LINERASE tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych.
Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych typu III przyczyniając się do poprawy gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.

Na czym polega zabieg ?

PIERWSZY ETAP zabiegu Linerase - maska na bazie: retinolu modulującego wytwarzanie keratynocytów, antyoksydacyjnego działania witaminy C, uwalniających czynniki wzrostu polipeptydów, zwiększających biodostępność substancji czynnych kwasu glikolowego i cytrynowego, rezorcyny działającej keratolitycznie, jak również kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Dzięki tak bogatej kompozycji składników Peel Off pozwala na oczyszczenie skóry i usunięcie zrogowaciałego naskórka, zmiękcza, nawilża i nieprawdopodobnie wygładza skórę zwiększając biodostępność substancji aktywnych oraz penetrację i działanie kluczowego tj. II etapu terapii LINERASE, czyli iniekcji. Po zastosowaniu maski Peel Off skóra staje się aksamitna w dotyku i nabiera wyjątkowego blasku. LINERASE Peel Off wzbogaca terapię i działa na płytsze warstwy skóry. Jest to bioregeneracja na poziomie naskórkowym. 

DRUGI ETAP terapii LINERASE to zabieg właściwy i najistotniejszy, czyli aplikacja poprzez iniekcje atelokolagenu LINERASE. Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz przygotowuje zawiesinę, którą zużywa podczas jednej sesji zabiegowej. LINERASE jest bardzo wydajny
gdyż jedna ampułka pozwala wykonać zabieg na czterech okolicach ciała: twarzy, szyi, dekolcie oraz powierzchni grzbietowej dłoni. Co ważne, zabieg powinien być wykonany przez lekarza, który posiada umiejętność stosowania odpowiednich technik aplikacji. Po jego wykonaniu robimy delikatny masaż miejsca poddanego zabiegowi.

TRZECI ETAP to Maska Restoring Linerase koi, przyspiesza gojenie, uszczelnia naczynia, regeneruje i nawilża skórę po iniekcji. W składzie preparatu znajduje się kwas hialuronowy, cynk, wyciąg z aloesu, nagietka, rumianku oraz oczaru wirgilijskiego.

Wskazania:

  • regeneracja i odbudowa ubytków skórnych;
  • leczenie blizn
  • redukcja zmarszczek, wiotkości skóry;
  • poprawa elastyczności i sprężystości skóry twarzy oraz całego ciała

 

Przeciwskazania:

  • ciąża i karmienie piersią.
  • stany zapalne skóry, opryszczka.
  • skóra źle tolerująca iniekcje (podatnością do bliznowców).
  • terapie lekami obniżającymi krzepliwość krwi.
  • choroby autoimmunologiczne, choroba nowotworowa.

 

powrót
umów się na wizytę

umów się na wizytę

wyślij