Botoks

Botoks to oczyszczona toksyna botulinowa typu A. W medycynie estetycznej wykorzystywana jest do korekcji zmarszczek mimicznych. Działanie preparatu polega na czasowym blokowaniu przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego co powoduje rozluźnienie mięśni i redukcję zmarszczek.

wiecej

Wypełniacze

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego to jedna z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych metod, które pozwalają odzyskać skórze sprężystość, jędrność. Kwas hialuronowy ma zdolność do wiązania bardzo dużej ilości cząsteczek wody, dzięki temu znikają niedoskonałości i zmarszczki, a twarz odzyskuje młody i pełen blasku wygląd. To mało inwazyjny zabieg, dający natychmiastowe rezultaty. Wypełniacze poprawiają wygląd skóry, dodatkowo także stymulują produkcję nowego kolagenu.

wiecej

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to najlepszy sposób na dogłębne nawilżenie skóry, wprowadzany jest kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, peptydy biomimetyczne bezpośrednio do skóry. Nawilżona skóra jest pełna blasku, odżywiona, promienieje.

wiecej

Redukcja cellulitu

Zabieg redukcji cellulitu polega na podawaniu niewielkich ilości substancji leczniczej bezpośrednio w obszary skóry dotknięte cellulitem. Preparat aplikowany jest metodą mezoterapii-iniekcji punktowych co kilka centymetrów lub techniką lipoinject z jednego wkłucia. Metoda ta może być stosowana w przypadkach cellulitu na każdym etapie, niezależnie od obszaru u osób uskarżających się na zwiotczałą skórę o słabej kondycji, nieakceptujących swojego wyglądu.

wiecej

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to nowoczesna metoda leczenia miejscowych otłuszczeń ciała. W gabinecie stosujemy tylko przebadane, certyfikowane produkty , takie jak Aqualyx. To preparat mikrożelatynowy o działaniu adipocytolitycznym. Aqualyx wstrzyknięty w tkankę tłuszczową powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które są transportowane do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki.

wiecej

PRX peeling

PRX-T33 to wyrób medyczny składający się z 33% kwasu trójchlorooctowego, 5% kwasu kojowego i nadtlenku wodoru. To zabieg biorewitalizacji skóry stworzony przez dr Castellanę objęty światowym patentem po 10 letnich klinicznych badaniach. Na rynku medycznym dostępny jest od 2007 roku.

wiecej