Zabieg z vit. C Filorga

Filorga to francuska marka będąca pionierem w dziedzinie terapii przeciwstarzeniowych. Tworzy zaawansowane preparaty o odziałaniu odmładzajacym, które są wykorzystywane przez najlepszych specjalistów na całym świecie.

Zabieg z vit C Filorga dedykowany jest osobom z cerą wrażliwą, reaktywną, poszarzałą a także wymagającą odżywienia i nawilżenia. Pierwszy etap zabiegu polega na złuszczeniu wierzchniej warstwy naskórka biologicznym peelingiem na bazie glukonolaktonu PERFECTING SOLUTION, który rozjaśnia skórę wygładza oraz przygotowuje skórę do kolejnych etapów zabiegu. Następnie aplikowane jest serum C-LIGHT SERUM wzbogacone dodatkowo o wit. H, polifenol HRH-14 oraz kompleks NCTFョ, które wykazuje silne działanie antyoksydacyjne a także intensywnie nawilżające i poprawiające koloryt skóry.

Kolejnym ważnym etapem zabiegu jest masaż twarzy wykorzystujący techniki anti-aging oraz relaksacyjne. Masaż jest elementem holistycznego podejścia do pielęgnacji skóry, który oprócz poprawy wyglądu zapewnia element relaksacyjny.

W następnej kolejności aplikujemy bogatą, luksusową maskę GR -YOUTH MASK działającej na wszystkie oznaki starzenia. Maska zawiera między innymi olejek Babassui, masło Shea, które głęboko odżywiają skórę oraz polisacharydy mające kompleksowe działanie nawilżające.

Procedura zabiegowa zwieńczona jest aplikacją kremu 5 HP-YOUTH CREAM, który dzięki zawartościi kwasu hialuronowego, prowitaminie B5, kompleksowi NCTF głeboko nawilża, odżywia i ujędrnia skórę.

Po zabiegu skóra natychmiast staje się wygładzona i pełna blasku.

powrót
sprawdź ceny zabiegów
umów się na wizytę

ceny zabiegow

Twarz 220 zł
Twarz + szyja 270 zł
Twarz + szyja + dekolt 320 zł

umów się na wizytę

wyślij