Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to bezpieczny zabieg polegający na stopniowym, kontrolowanym złuszczaniu warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnej głowicy pokrytej kryształkami diamentów.

wiecej

Peeling kawitacyjny

Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają.

wiecej

Oxybrazja

Oxybrazja jest to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry, ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej.

wiecej

Mezoterapia tlenowa

 To zabieg wtłaczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek.

wiecej

Peptydowy peeling biomimetyczny DERMAQEST

To zabieg, który  jest alternatywą toksyny botulinowej!

Przełomowym składnikiem peelingu jest neuropeptyd-Argirelina® w najwyższym efektywnym stężeniu (10%). Argirelina® to skrócona forma toksyny botulinowej, która działa na tym samym poziomie co botoks, lecz nie wykazuje toksyczności. 

wiecej

Terapeutyczny zabieg dyniowy DERMAQEST

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni - źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.

wiecej

Peeling dyniowy DERMAQEST

Peeling Dyniowy to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg polecany jest również dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia. 

wiecej

Vitamin C DERMAQEST

Peeling Vitamin C Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Zabieg rekomendowany jest dla każdego typu skóry, w szczególności naczynkowej, skłonnej do powstawania przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia egzogennego. 

wiecej

Retinol C Infusion Peel DERMAQEST

Retinol C Infusion Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych form witaminy A i C o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych i ujędrniających. Zabieg rekomendowany jest dla skóry z widocznymi oznakami starzenia jak utrata jędrności, zmarszczki, nierówna struktura oraz dla skóry dojrzałej skłonnej do rumienia i teleangiektazji.

wiecej

Azelaic Peel DERMAQEST

Delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%]. Zabieg skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego. Kwas kojowy wykazuje działanie depigmentacyjne poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy. 

wiecej

Lipid Control DERMAQEST

Zabieg Lipid Control Dermaqest to specjalistyczna kuracja terapeutyczna oparta na selektywnych składnikach przywracajacych równowagę hydrolipidową  skóry i jej optymalne pH. W celu wzmocnienia cementu międzykomórkowegp zabieg ten wykorzystuje kwas linolowy zapewniający intergralność komórek bariery skórnej.

wiecej

Peelingi chemiczne MEDIDERMA

Peelingi chemiczne stanowią skuteczny i popularny sposób na minimalizowanie defektów kosmetycznych oraz walkę ze starzeniem się skóry. Są to zabiegi złuszczające naskórek, dzięki czemu pobudzają odnowę komórkową, rozjaśniają, nawilżają i wygładzają skórę.

wiecej

Retises CT Yellow Peel

Zabieg Retises C Yellow Peel oparty o wysokie stężenie czystego retinolu  i witaminy C w jej najbardziej stabilnej postaci glukozydu askorbylu. Retises CT działa silnie depigmentująco, złuszczająco, odświeżająco oraz pobudza procesy regeneracyjne w głębokich warstwach skóry.

wiecej

Peeling ziołowy JADWIGA

POLSKI PEELING ZIOŁOWY wg metody i patentu mgr Jadwigi Użyczyn jest zabiegiem głębokiego złuszczania opartym na składnikach roślinnych pochodzenia polskiego. 

wiecej

Oczyszczanie manualne

Manualne oczyszczanie polega na dokładnym, ręcznym oczyszczeniu skóry z zaskórników, grudek, prosaków, odblokowaniu porów skórnych z nadmiaru łoju i odświeżeniu skóry. Zabieg ten wykonuje się na takie partie jak twarz, szyja, dekolt oraz plecy.

wiecej

Mikronakłuwanie skóry Nano turbo roller

Nanopore Turbo Roller to rewolucyjne urządzenie przeznaczone do indukcji oraz stymulowania produkcji kolagenu w skórze, które stanowi najnowocześniejszą metodę mezoterapii. Pozwala ono na wprowadzenie substancji aktywnych przy pomocy automatycznego nakłuwania, ograniczając przy tym bolesność zabiegu do absolutnego minimum.

wiecej

Karboksyterapia

Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu.

wiecej

Pielęgnacja twarzy THALGO

 Poddaj się chwili luksusu i wyrusz z Thalgo w podróż w głąb morskiego ogrodu pielęgnacji i relaksu...

wiecej

Pielęgnacja twarzy NOREL DR WILSZ

Piękno jest jednym z elementów, od którego zależy nasz dobry nastrój. Zdrowie jest źródłem piękna. Profesjonalne zabiegi kosmetyczne Norel dr Wilsz pomagają odzyskać piękną, zdrową skórę i odzyskać dobre samopoczucie.

wiecej

Fala radiowa VINUSHAPE

Vinushape to unikalny zabieg liftingujący skórę. Ta nowoczesna, bezinwazyjna metoda oparta jest na połączeniu czterech skutecznych i sprawdzonych technologii: multipolar RF, vacum ze światłem LED oraz superpuls.

wiecej