Alma Harmony dyeVL REDUKCJA NACZYNEK

Laser wykorzystuje zjawisko fototermolizy. Fale świetlne lasera przenikają pod skórę, gdzie zostają pochłonięte przez barwnik krwi – hemoglobinę. Powstające w procesie ciepło prowadzi do rozpadu pękniętego naczynka i odparowania nagromadzonej w nim krwi. Uszkodzone naczynko zostaje wkrótce wchłonięte przez organizm. Widoczny przez skórę „pajączek” znika praktycznie od razu.

wiecej

Alma Harmony dyeVL REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

Najnowsza głowica DyeVL jest pierwszym wąskopasmowym, pulsacyjnym źródłem światła. Uznana została jako najbardziej zaawansowana technologia, dająca rezultaty laserów barwnikowych.

wiecej

Alma Harmony dyeSVL FOTOODMŁADZANIE, ROZJAŚNIENIE

Zabieg odmładzania przy pomocy głowicy SVL to łagodniejszy sposób dostarczania energi. Ten typ zabiegu dedykowany jest osobom chcącym usunać naczyniaki, wyrównać koloryt skóry, zmniejszyć delikatny rumień czy zadziałać stymulująco. Zabieg ten świetnie sprawdza się także na większe obszary ciała takie jak dekolt , szyja , piersi czy dłonie.

wiecej

Alma Harmony iPIXEL PEELING LASEROWY

Nowa technologia, którą wykorzystuje laser Pixel™, polega na zastąpieniu jednej wiązki laserowej zespołem kilkudziesięciu mikrowiązek o dobrze kontrolowanej głębokości penetracji w naskórek i skórę właściwą. Matryca lasera Pixel została skonstruowana w takim sposób, aby doprowadzić do powstania zespołu punktów (pixeli) – mikrourazów termalnych – pozostawiając przy tym nienaruszone „mostki" tkanki, swoiste rezerwuary zdrowych komórek przyspieszające odbudowę danego obszaru.

wiecej

Alma Harmony iPIXEL REDUKCJA BLIZN/ODMŁADZANIE

Laser iPixel jest laserem ablacyjnym, co oznacza, że narusza zewnętrzną warstwę naskórka. Dzieje się to poprzez odparowanie wody z komórek, przez co zostają one zniszczone, dając efekt głębokiego złuszczenia. Dzięki temu, wszelkie nierówności zostają spłycone. Dodatkowo, frakcyjne działanie lasera powoduje, że w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne - włókna kolagenowe namnażają się i budują nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry. Pozostałość blizny czy rozstępu zostaje wyparta na powierzchnię, przez co zostaje jeszcze bardziej spłycona.

wiecej

Alma Harmony Clear Lift ODMŁADZANIE/REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

Wyjątkową cechą zabiegu jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry. Dzięki zastosowaniu tej technologii, możliwa staje się likwidacja zmarszczek, czy odnowa zmęczonej skóry, a także odbudowa włókien kolagenowych. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg laserem ClearLift jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala pacjentowi wrócić natychmiast do codziennej aktywności. Zabieg daje znakomite rezultaty odmłodzenia skóry bez konieczności rekonwalescencji.

wiecej

Autorskie terapie łączone

Posiadanie w swojej ofercie unikatowych zabiegów opartych na autorskich metodach i ich umiejętnego łączenia to jeden z wielu elementów wyróżniających nasz gabinet . Jest to przede wszystkim zasługa zespołu , który regularnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach czy kongresach w Polskie jak i za granicą. Doświadczenie oraz chęć ciągłego poszukiwania nowych nowatorskich rozwiązań i doskonalenia już opracowanych i stosowanych metod daje nam przewagę nad innymi gabinetami.

wiecej

Laser CO2 USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

Laser ablacyjny CO2 to urządzenie, które emituje wiązkę światła o długości fali 10600nm. Światło lasera jest absorbowane przez tkanki, co prowadzi do odparowania z nich wody, zamknięcia naczyń oraz zjawiska koagulacji. Laser pozwala na precyzyjne usuwanie zmian skórnych takich jak włókniaki, brodawki łojotokowe i wirusowe, kurzajki, kępki żółte, mięczaki zakaźne.

wiecej

Laser CO2 REDUKCJA BLIZN/RESURFACING SKÓRY

Laser Frakcyjny ablacyjny CO2 jest od lat stosowanym urządzeniem w medycynie estetycznej, to tzw. złoty standard zabiegów odmładzających skórę twarzy, redukcji blizn potrądzikowych oraz usuwania zmian skórnych. Jego parametry pozwalają na głębszą penetrację skóry oraz skrócony okres gojenia. Laser może być stosowany w trybie chirurgicznym do usuwania zmian skórnych takich jak brodawki łojotokowe i wirusowe, włókniaki, kurzajki, kępki żółte, mięczaki.

wiecej

Przeczytaj o przeciwskazaniach do laseroterapii

Główne przeciwwskazania do laseroterapii.

wiecej