Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to preparaty wykorzystywane w kosmetologii przeciwstarzeniowej, stosowane do odbudowy i regeneracji struktur skóry. Składniki zawarte w preparatach dzięki stymulacji kolagenu i elastyny poprawiają jędrność, gęstość i jakość skóry. Stymulatory tkankowe to jedne z najskuteczniejszych substancji stosowanych w kosmetologii odmładzającej.

wiecej

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest metodą znaną i wykorzystywaną w medycynie, nie tylko estetycznej, od lat. Polega ona na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo.

wiecej

Radiofrekwencja mikroigłowa MATRIX

Radiofrekwencja mikroigłowa RF MATRIX to harmonia różnych możliwości, skutkująca wygraną walką ze skutkami upływające go czasu. Odmładzanie, lifting, kształtowanie linii V, napięcie skóry, redukcja blizn i rozstępów, zwężenie porów, uniesienie policzków, redukcja zmarszczek palacza, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry.

wiecej

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

wiecej

Czynniki wzrostu AQ SKIN SOLUTIONS

Preparaty AQ Skin Solutions Inc. zawierają wyselekcjonowane czynniki wzrostu, które zostały zidentyfikowane jako najbardziej skuteczne w odbudowie i stymulowaniu skóry, mieszków włosowych oraz błony śluzowej w ilościach i połączeniach potrzebnych do uzyskania szybkich, bezprecedensowych rezultatów i uważane są za najbardziej stabilne oraz zawierające najwyższą ilość czynników wzrostu dostępną na rynku.

wiecej