Konsultacja kosmetologiczna

Profesjonalnie przeprowadzona konsultacja komsetologiczna to klucz do zdrowej i pięknej skóry. Aby odpowiednio dobrać pielęgnacje gabinetową  i domową musimy się poznać ! 

wiecej

Autorskie zabiegi pielęgnacyjne

W Naszym gabinecie zwracamy szczególną uwagę na indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Codziennie spotykamy się z przeróżnymi typami skór i ich problemami.

wiecej

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe AQUAPEEL H2 to zabieg o szerokim spektrum działania . Pierwszym etapem zabiegu jest usuwanie wolnych rodników. Dlaczego jest to takie ważne ? Wolne rodniki to przyczyna przedwczesnego starzenia się skóry. Stąd tak ważna jest ich neutralizacja ! AQUAPEEL H2 wykorzystuje głowicę do hydrabrazji z aktywnym wodorem. Reaktywne formy tlenu wiążą się z jonami wodoru, doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu.

wiecej

Mikronakłuwanie skóry Nano turbo roller

Nanopore Turbo Roller to rewolucyjne urządzenie przeznaczone do indukcji oraz stymulowania produkcji kolagenu w skórze, które stanowi najnowocześniejszą metodę mezoterapii. Pozwala ono na wprowadzenie substancji aktywnych przy pomocy automatycznego nakłuwania, ograniczając przy tym bolesność zabiegu do absolutnego minimum.

wiecej

Mikropunktura- innowacyjne leczenie blizn

Mikropunktura to nowatorska metoda polegająca na przebudowie skóry poprzez nakłucia. Wywodzi się z Ameryki Południowej, do Europy dotarła niedawno, stąd niewielu specjalistów w Polsce posługuje się tą metodą. Polega na stosowaniu różnych technik nakłuć  skóry w celu pobudzenia naturalnych procesów wewnątrztkankowych.

wiecej

Zabiegi PROXN

PRO XN jest to Polska marka. Jako pierwsza na świecie wykorzystała ona w składzie swoich kosmetyków kompleks Ksantohumolu. 

wiecej

Zabiegi PCA SKIN

Najwybitniejsze, światowe podręczniki medyczne zgodnie uznają PCA Skin® za twórcę jednych z najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych peelingów chemicznych. Produkty PCA Skin są wynikiem dwóch dekad współpracy firmy z lekarzami i naukowcami. 

wiecej

Terapia enzymatyczna SKIN SIMPLY NUTRITION

Marka SKIN Simply Nutrition powstała z potrzeby skóry. Jej inspiracją jest holityczne podejście do pielęgnacji - dbałość o skórę zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

wiecej

BIOPEELINGI

Innowacyjne zabiegi o silnym działaniu biostymulującym, liftingującym, rewitalizującym, wypełniającym zmarszczki, likwidującym przebarwienia. Całoroczna propozycja dla osób, które boją się zabiegów  z igłą.

wiecej

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to bezpieczny zabieg polegający na stopniowym, kontrolowanym złuszczaniu warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnej głowicy pokrytej kryształkami diamentów.

wiecej

Peeling kawitacyjny

Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają.

wiecej

Mezoterapia tlenowa

 To zabieg wtłaczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek.

wiecej

Retises CT Yellow Peel

Zabieg Retises C Yellow Peel oparty o wysokie stężenie czystego retinolu  i witaminy C w jej najbardziej stabilnej postaci glukozydu askorbylu. Retises CT działa silnie depigmentująco, złuszczająco, odświeżająco oraz pobudza procesy regeneracyjne w głębokich warstwach skóry.

wiecej

Oczyszczanie manualne

Manualne oczyszczanie polega na dokładnym, ręcznym oczyszczeniu skóry z zaskórników, grudek, prosaków, odblokowaniu porów skórnych z nadmiaru łoju i odświeżeniu skóry. Zabieg ten wykonuje się na takie partie jak twarz, szyja, dekolt oraz plecy.

wiecej

Karboksyterapia

Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu.

wiecej

Fala radiowa VINUSHAPE

Vinushape to unikalny zabieg liftingujący skórę. Ta nowoczesna, bezinwazyjna metoda oparta jest na połączeniu czterech skutecznych i sprawdzonych technologii: multipolar RF, vacum ze światłem LED oraz superpuls.

wiecej