Konsultacja kosmtetologiczna

Profesjonalnie przeprowadzona konsultacja komsetologiczna to klucz do zdrowej i pięknej skóry. Aby odpowiednio dobrać pielęgnacje gabinetową  i domową musimy się poznać ! 

wiecej

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe AQUAPEEL H2 to zabieg o szerokim spektrum działania . Pierwszym etapem zabiegu jest usuwanie wolnych rodników. Dlaczego jest to takie ważne ? Wolne rodniki to przyczyna przedwczesnego starzenia się skóry. Stąd tak ważna jest ich neutralizacja ! AQUAPEEL H2 wykorzystuje głowicę do hydrabrazji z aktywnym wodorem. Reaktywne formy tlenu wiążą się z jonami wodoru, doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu.

wiecej

Mikronakłuwanie skóry Nano turbo roller

Nanopore Turbo Roller to rewolucyjne urządzenie przeznaczone do indukcji oraz stymulowania produkcji kolagenu w skórze, które stanowi najnowocześniejszą metodę mezoterapii. Pozwala ono na wprowadzenie substancji aktywnych przy pomocy automatycznego nakłuwania, ograniczając przy tym bolesność zabiegu do absolutnego minimum.

wiecej

Radiofrekwencja mikroigłowa MATRIX

Radiofrekwencja mikroigłowa RF MATRIX to harmonia różnych możliwości, skutkująca wygraną walką ze skutkami upływające go czasu. Odmładzanie, lifting, kształtowanie linii V, napięcie skóry, redukcja blizn i rozstępów, zwężenie porów, uniesienie policzków, redukcja zmarszczek palacza, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry.

wiecej

Biostymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to preparaty wykorzystywane w kosmetologii przeciwstarzeniowej, stosowane do odbudowy i regeneracji struktur skóry. Składniki zawarte w preparatach dzięki stymulacji kolagenu i elastyny poprawiają jędrność, gęstość i jakość skóry. Stymulatory tkankowe to jedne z najskuteczniejszych substancji stosowanych w kosmetologii odmładzającej.

wiecej

Zabiegi PCA SKIN

 

wiecej

Terapie przeciwtrądzikowe

Zabiegi trądzikowe to w głównej mierze moje autorskie terapie łączone. Nie trzymam się jednego schematu. Obserwuje skórę, to jak się zmienia , czego potrzebuje. Jak reaguje na zabiegi , kosmetyki.

Według mnie to najskuteczniejsza forma działania. Peelingi chemiczne najlepszych marek gwarantują  szerokie spektrum działania.  

wiecej

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to bezpieczny zabieg polegający na stopniowym, kontrolowanym złuszczaniu warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnej głowicy pokrytej kryształkami diamentów.

wiecej

Peeling kawitacyjny

Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają.

wiecej

Oxybrazja

Oxybrazja jest to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry, ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej.

wiecej

Mezoterapia tlenowa

 To zabieg wtłaczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek.

wiecej

Salicylic CA Bright Peel DERMAQEST

Zabieg Salicylic CA Bright Peel od marki Dermaquest jest programem terapeutycznym, który rozwiązuje problemy skóry z niedoskonałościami i jednocześnie działa mocno eksfoliacyjnie. Połączenie w jednym zabiegu takich składników jak kwas salicylowy, kwas L-askorbinowy czy retinol pozwala na osiągnięcie efektywności porównywalnej do najmocniejszych peelingów chemicznych.

wiecej

Peptydowy peeling biomimetyczny DERMAQEST

To zabieg, który  jest alternatywą toksyny botulinowej!

Przełomowym składnikiem peelingu jest neuropeptyd-Argirelina® w najwyższym efektywnym stężeniu (10%). Argirelina® to skrócona forma toksyny botulinowej, która działa na tym samym poziomie co botoks, lecz nie wykazuje toksyczności. 

wiecej

Terapeutyczny zabieg dyniowy DERMAQEST

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni - źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.

wiecej

Peeling dyniowy DERMAQEST

Peeling Dyniowy to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg polecany jest również dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia. 

wiecej

Vitamin C DERMAQEST

Peeling Vitamin C Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Zabieg rekomendowany jest dla każdego typu skóry, w szczególności naczynkowej, skłonnej do powstawania przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia egzogennego. 

wiecej

Retinol C Infusion Peel DERMAQEST

Retinol C Infusion Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych form witaminy A i C o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych i ujędrniających. Zabieg rekomendowany jest dla skóry z widocznymi oznakami starzenia jak utrata jędrności, zmarszczki, nierówna struktura oraz dla skóry dojrzałej skłonnej do rumienia i teleangiektazji.

wiecej

Azelaic Peel DERMAQEST

Delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%]. Zabieg skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego. Kwas kojowy wykazuje działanie depigmentacyjne poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy. 

wiecej

Lipid Control DERMAQEST

Zabieg Lipid Control Dermaqest to specjalistyczna kuracja terapeutyczna oparta na selektywnych składnikach przywracajacych równowagę hydrolipidową  skóry i jej optymalne pH. W celu wzmocnienia cementu międzykomórkowegp zabieg ten wykorzystuje kwas linolowy zapewniający intergralność komórek bariery skórnej.

wiecej

Peelingi chemiczne MEDIDERMA

Peelingi chemiczne stanowią skuteczny i popularny sposób na minimalizowanie defektów kosmetycznych oraz walkę ze starzeniem się skóry. Są to zabiegi złuszczające naskórek, dzięki czemu pobudzają odnowę komórkową, rozjaśniają, nawilżają i wygładzają skórę.

wiecej

Ferulac Valencia Peel MEDIDERMA

Ferulac Valencia Peel jest dedykowany osobom, które borykają się ze zmarszczkami, wiotkością skóry, przebarwieniami i utratą blasku. Sprawdzi się jeśli potrzebna jest silna antyoksydacja i remodeling. Stosowany w terapii twarzy, szyi i dłoni.

wiecej

Zabieg DNA Recovery Peel MEDIDERMA

System nanosomowego peelingu, który naprawia uszkodzenia skóry wywołane przez słońce oraz upływ czasu, a także zapobiega ich powstawaniu. Efektem działania składników peelingu jest ochrona i zmniejszenie uszkodzeń DNA komórek skóry, a tym samym spowolnienie procesu fotostarzenia skóry.

wiecej

Zabieg bankietowy MEDIDERMA z kwasem ferulowym i witaminą C

Jeśli Twoja skóra jest szara i widoczne są na niej objawy zmęczenia, a potrzebujesz natychmiastowego odmłodzenia i poprawy wyglądu skóry, to zabieg z kwasem ferulowym będzie idealną receptą na Twoje problemy skórne. 

wiecej

Zabieg nawilżający MEDIDERMA z kwasami i witaminą C

Zabieg silnie nawilża i napina skórę dzięki obecności kwasu mlekowego oraz DMAE (substancji intensywnie stymulujacej) . Dodatkowym atutem zabiegu jest obecność antyoksydacyjnej mieszanki ( proszku z resveratrolem i wysoko stężoną wit.c ). Nie zapominamy tutaj również o masce w płacie z kwasem hialuronowym i ampułkami z olejek z róży muszkatołowej.

wiecej

Zabieg odświeżający MEDIDERMA z argininą

W zabiegu wykorzystujemy żel złuszczający Argipeel , kótry zaweira kwas mlekowy, argininę, mocznik, alontoinę oraz alore vera. Połączenie tych składników zapewnia te same korzyści , co zastosowanie alfa-hydroksykwasów ( złuszczanie , zwiększenie wymiany komórkowej, poprawa napięcia skóry, zwiększenie ilośći kwasu hialuronowego), ale bez widocznego złuszczania skóry, swędzenie , szczypania czy zaczerwienienia.

wiecej

Retises CT Yellow Peel

Zabieg Retises C Yellow Peel oparty o wysokie stężenie czystego retinolu  i witaminy C w jej najbardziej stabilnej postaci glukozydu askorbylu. Retises CT działa silnie depigmentująco, złuszczająco, odświeżająco oraz pobudza procesy regeneracyjne w głębokich warstwach skóry.

wiecej

Oczyszczanie manualne

Manualne oczyszczanie polega na dokładnym, ręcznym oczyszczeniu skóry z zaskórników, grudek, prosaków, odblokowaniu porów skórnych z nadmiaru łoju i odświeżeniu skóry. Zabieg ten wykonuje się na takie partie jak twarz, szyja, dekolt oraz plecy.

wiecej

Karboksyterapia

Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu.

wiecej

Fala radiowa VINUSHAPE

Vinushape to unikalny zabieg liftingujący skórę. Ta nowoczesna, bezinwazyjna metoda oparta jest na połączeniu czterech skutecznych i sprawdzonych technologii: multipolar RF, vacum ze światłem LED oraz superpuls.

wiecej