DLACZEGO MY?

Stworzyłam Lalę w odpowiedzi na potrzeby wymagających i aktywnych  kobiet, takich ja Ty. Główną ideą  salonu jest określenie Twoich potrzeb, dostarczenie Ci najlepszego produktu lub usługi oraz podążanie za Twoimi oczekiwaniami.

Wszystko to pozwala mi na przygotowanie dla Ciebie  prawidłowego i optymalnego planu postępowania dermo-kosmetologicznego oraz holistyczna opiekę. Rozumiem, że Twoje oczekiwania są coraz większe dlatego stawiam na urządzenia i dermokosmetyki  o potwierdzonej skuteczności. Najnowsza technologia wykorzystywana w gabinecie  LALA gwarantuje satysfakcję, a moje zaangażowanie dowodzi, że profesjonalizm może iść w parze z pasją do wykonywanego zawodu.

Jestem  z wykształcenia  magistrem kosmetologii i magistrem fizjoterapii. Ukończyłam Społeczną Akademię Nauk w Warszawie oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Swoje doświadczenie zdobywałam w jednej z największych klinik medycyny estetycznej w Warszawie oraz gabinetach kosmetycznych w Kielcach. W celu poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji ukończyłam liczne kursy i szkolenia w tej dziedzinie. 

Codziennie spełniam się i realizuję wykonując swoją pracę. Każdy przypadek  jest inny dlatego dbam o to, by podchodzić do niego bardzo indywidualnie a zarazem holistycznie. Skóra jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się w naszym organizmie, dlatego tak istotne jest, by zabiegi kosmetologiczne szły w parze z odpowiednią pielęgnacją domową.

Podczas zabiegu zwracam sczególną uwagę na edukację, gdyż sam zabieg to nie wszystko. Żeby osiągnąć długotrwały efekt, bardzo ważna jest współpraca z klientem, która jest kluczem do sukcesu. Moja szczególna pasja do zawodu jest priorytetem i przekłada się na jakość wykonywanej pracy.

Zapraszam, mgr Weronika Niewiadomska

Odwiedź mnie w gabinecie LALA. Możemy zacząć od rozmowy.