Oczyszczanie wodorowe

 

Oczyszczanie wodorowe AQUAPEEL H2 to zabieg o szerokim spektrum działania . Pierwszym etapem zabiegu jest usuwanie wolnych rodników. Dlaczego jest to takie ważne ? Wolne rodniki to przyczyna przedwczesnego starzenia się skóry. Stąd tak ważna jest ich neutralizacja ! AQUAPEEL H2 wykorzystuje głowicę do hydrabrazji z aktywnym wodorem. Reaktywne formy tlenu wiążą się z jonami wodoru, doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu. Tak przygotowana skóra gotowa jest do kwasowej eksfoliacji naskórka. 

Etap złuszczania - obumarłe komórki naskórka stanowią dodatkową barierę podczas penetracji aktywnych składników wgłąb skóry. Prawidłowe złuszczanie jest więc bardzo istotnym elemenetem całego zabiegu.Medical Deep Cleaning Liquid to opatetntowana mieszanka kwasów, która zapewnia złuszczenie zrgowaciałej warstwy naskórka , rozluźnienie komórek i dzęki temu wprowadzenie substancji aktywnej do przestrzeni międzykomórkowej. 

Kolejnym etapem jest wprowadzenie substancji aktywnych np. ampułki za pomocą ultradźwięków.

* W gabinecie kosmetologicznym LALA stosujemy autorskie terapie łączone, dlatego też zabieg oczyszczania wodorowego chętnie łączymy z innymi procedurami zabiegowymi. Nie trzymamy się schematów. Chcemy , aby zabieg był idealnie dopasowany do Twojego problemu skórnego. 

 

powrót
umów się na wizytę

umów się na wizytę

wyślij